Genel

Ferforje Kapı

ferforje kapı

Bir bina için – bir aile evi, ferforje kapı apartman yapısı veya iş yeri olsun – tam ve kalıcı estetiğini ortaya çıkarmak için olağanüstü bir ön giriş gerektirir. Klasik veya özel yapım demir giriş kapılarının görkemli varlığı, bir yapıya son rötuşları yaparak onu bir başyapıt haline getirebilir. HUL-DEM Metal’in ferforje kapıları, içinde bulunduğu yapılara yakışır zamansız bir güzellik sunar.

Elle dövülmüş, dış ve iç demir kapılarımız, New Jersey, daha büyük New York Metropolitan alanı ve New York Eyaleti’nin her yerindeki konut ve ticari binalara stil ve zarafet katıyor. 2013 yılında kurulan , tüm mimari tarzları kapsayan tasarımlar geliştirmek için mimarlar, ev sahipleri ve iç tasarım profesyonelleriyle birlikte çalıştık.

Özel ve Klasik Demir Kapılar Arasından Seçim Yapın

Hem özel hem de stokta bulunan klasik ferforje ürünlerimiz, popüler süs demiri kaydırma işini taşır. Ancak dekoratif tasarımlarımızdan bazıları temiz, modern çizgiler sergiliyor. Kişiye özel tasarımınız, zevkinize ve dekorunuza göre klasik veya modern olabilir. Yeni binalar ve tadilat projeleri için tek, çift ve pivot kapılar sunuyoruz. Satışını yaptığımız tüm ferforje kapılar sipariş üzerine yapılmaktadır. Her yeni proje, son teknoloji tasarım sürecimizle başlar ve kapı hedefine teslim edilmeden ve kurulmadan önce geleneksel teknikler kullanılarak elle bitirilir.

Özel Kapı İşlemimiz

Özel tasarım ve yapım sürecimiz, standart demir kapı tasarımlarımızla aynı fiyata kendi modern demir kapı tasarımınızı yaratmanızı mümkün kılar. Sunduğumuz her tasarım, tek veya çift kapılı olarak, kare üst, kaş üstü, tam yuvarlak veya kare üst kaş kapısı seçenekleri gibi tüm standart özelliklerde mevcuttur.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir