Merdiven Korkulukları

Merdiven Korkulukları

Metal, binlerce yıldır en dayanıklı malzemelerden biri olarak kullanılmaktadır. Metal merdiven korkulukları sağlamlık ve gelenekselden ultra moderne kadar çeşitli görünümler sunar. Evinizin bazı bölümlerini restore etmek istiyor, ancak tam bir iç tadilat yapmak istemiyor musunuz? Güzel merdiveninizi seviyor musunuz, ancak korkuluk ve korkuluklarınız eski mi yoksa modası geçmiş mi? O zaman, HUL-DEM metal önceden tasarlanmış veya özel yapım bir metal korkuluk sistemi için harika bir başlangıç. Modern rustik bir görünüm için metal korkuluklarla metal merdiven korkuluğu kurmak için bazı benzersiz tasarımları özetleyelim.

Metal Merdiven Korkuluk Tasarımları:

Ferforje

Bu metal türü çok az karbon ile yapılır ve bu nedenle bir demir bileşiği olarak kabul edilir. Buna karşılık, dökme demir çok daha yüksek bir karbon miktarına sahiptir. Birçoğu, ferforjenin rustik, grenli bir dokuya sahip olduğu için kılık değiştirmiş ahşap gibi göründüğünü düşünür. Benzer şekilde, ferforje korkuluklar, mevcut toz boyalı bir kaplama ile birlikte çok sayıda tasarım ve genişlikte gelir.

Paslanmaz çelik

Paslanmaz çelik de karbon bakımından çok düşüktür. Esasen paslanmaz çelik, harika bir dış mekan ve iç mekan korkuluk malzemesidir. Uygun fiyatlı bir metaldir ve korozyona  ayanıklıdır. Evet, dış mekan paslanmaz çelik korkuluklar ve korkuluklar paslanır, ancak kolayca parlatılabilir ve onarılabilir. Çeşitli şekiller ve genişlikler, paslanmaz çeliğe klasik ve temiz bir görünüm kazandırır. Kablo Bu metal, ev dekorasyonu ve merdiven endüstrisindeki en modern malzemelerden biridir. Genellikle alüminyum veya demirden yapılmış bir kablo korkuluğu ve korkuluklar, ultra lüks ve şık, çağdaş bir tasarım sunar. Evinizde küçük çocuklarınız var mı? Kablo korkulukları güvenli ve son derece dayanıklıdır. Aslında kablo korkulukları diğer malzemelere göre daha yüksek kalite standartlarında tutulmuştur. Metal korkuluğunuzdaki soyadınızın baş harfi gibi özel gravürler veya gravürler hakkında bir  merdiven uzmanına danışın!

Metal Korkuluk

Tıpkı metal merdiven korkuluklarının kendisi gibi, bireysel korkuluklar veya miller de sizin için önceden tasarlanabilir veya özel olarak yapılabilir. Farklı metal türleri ile çok çeşitli genişlikler, tasarımlar ve hatta gravürler mümkündür. Metal merdiveniniz için miller hakkında fikir edinmek için modern korkuluk tasarımlarımızı inceleyin. Benzer şekilde, aynı  derecede çarpıcı metal korkuluk tasarımı fikirleri için dekoratif metal galerimize göz atabilirsiniz. Kaliteli metal iğlerin güvenilirliğini ve ömrünü yenen hiçbir şey yoktur.

Önceden Tasarlanmış veya Özel Metal Merdiven Korkulukları

Metal korkuluk takmak gibi bireysel merdiven parçalarını yenilemek, evinize dekor çekiciliğini artırmanın basit bir yoludur. Ayrıca, evinizin değerini tamamen yeni bir merdiven kurmak kadar eşit derecede artırabilir. Merdiven korkuluk sistemi kurmak için yüksek kaliteli bir yerel metal imalatçısı mı arıyorsunuz? HUL- DEM metal, konut ve ticari alanlar için ülkenin her yerinde metal merdiven korkuluk sistemleri inşa etti ve yeniledi. İster iç mekanda ister dış mekanda, ticari veya konut amaçlı bir metal merdiven korkuluk sistemi kurmak istiyor olun, HUL-DEM metalher zaman yanınızda. Fiyat, proje uzunluğu, malzemeler ve daha fazlasını görüşmek için HUL-DEM metalile iletişime geçin!