Genel

Metal Paravan

metal paravan

Metal paravan, genişletilmiş sac adı ile tanımlanan ürünlerin bütünüdür. Metal paravan birçok alanda kullanılmaktadır. Örneğin inşaat, mobilya, ulaşım. Ancak en önemli ve öncelikli kullanım yeri inşaat sektörüdür. Firmamız size geniş bir yelpazede genişletilmiş metal hasır ürünleri uygun maliyetli ve yüksek kalitede sunmaktadır.

Genişletilmiş Metal Paravan Cephe

Bu alanda 27 farklı seçenek sunuyoruz. Günümüzde delikli metal paneller, mimarlar tarafından dekoratif aydınlatma armatürleri ve tabelalardan endüstriyel filtreleme ekranlarına ve akustik patentlere kadar çok çeşitli uygulamalar için kullanılmaktadır. Delikli metallerin kullanımları geliştikçe, delme işleminin kendisi de gelişti. İmalatçılar artık malzemeye, panelin genişliğine ve müşteri özelliklerine göre amaçlanan delik desenlerini ve boyutlarını elde etmek için özel teknikler kullanmaktadır.

Genişletilmiş Metal Paravan Asma Tavan

Genişletilmiş metal, standart bir tasarıma sahip olmasına rağmen, çeşitli desenler sunan çok yönlü bir malzemeden oluşur. Metal hasır asma tavan seçmenin birçok nedeni vardır. Örneğin uygun fiyatlı, kaliteli, güvenilir, uzun yıllar dayanıklı ve modern bir görünüme sahiptir. Genişletilmiş metal levhalar için kullanılan en yaygın metaller arasında çelik, paslanmaz çelik ve çelik alüminyum bulunur.

Genişletilmiş Metal Paravan Çit Bariyerleri

Firmamız, istenilen ebatta sac telin istenilen aralıkta genişletilmesi işlemi ile sarf metal örgü çit üretmektedir. Genişletilmiş metal örgü çit bariyerlerimizin tamamı paslanmaz çelikten üretilebilir, sıcak daldırma ile montaja hazır olarak teslim edilir galvanizli veya elektrostatik toz boyalı ve istenirse müşterilerimize harmansız olarak teslim edilebilir.

Sanayi Sektöründe Paravan Metal

Genişletilmiş metal endüstriyel alanların yanı sıra birçok alanda kullanılmaktadır. Genişletilmiş metalin sanayi alanında kullanılmasının başlıca nedenleri uygun fiyatlı ve kaliteli olmasıdır. Firmamız endüstriyel alanda genişletilmiş metal hasır, mikro genişletilmiş metal hasır, delikli sac, genişletilmiş metal hasır ızgara, dokuma hasır, dokuma hasır, alçı tel üretimi yapmaktadır.

Seri ve kaliteli üretim, teknolojik yapısı ile müşteriye hizmet verme, ekip ve ekipman olarak üstün olma, çok çeşitli metalleri işleyebilme gibi unsurlar firmamızın uzun yıllardır sektörde öncü olmasında etken olmuştur. Sloganımız, genişletilmiş hayaller ve genişletilmiş metaldir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir