Genel

Sürgülü Demir Kapı Nasıl Açılır ve Hangi Alanlarda Tercih Edilir

Sürgülü Demir Kapı

Evinizi yenilemeyi düşünüyor veya eviniz için güzel sürgülü garaj kapısı, sürgülü kapı almaya karar verdiyseniz, sahip olabileceğiniz en iyi iç kapıları seçtiğiniz için sizi takdir etmek isteriz. Evin tadilatı sırasında kapılar genellikle ihmal edilir, ancak bir kayar kapının evin görünümünü önemli ölçüde değiştirebileceği bilinmelidir. Sürgülü garaj kapıları kullanışlı, zarif ve herhangi bir ev için inanılmaz bir gelişme. Sürgülü kapılar hakkında daha fazlasını keşfedelim!

Sürgülü Kapı Nedir?

Sürgülü kapı, bir ray boyunca kayan iki askılı makaraya bağlanan bir köklü panelden oluşan bir kapıdır. Yolu açmak için, kapının panelleri ileri ve geri kaydırılır. Sürgülü kapıların farklı çeşitleri vardır; tek veya çift olarak gelebilirler. Sürgülü kapı seçimi ihtiyaca, alana, kullanıma ve zevke bağlıdır.

Sürgülü Kapı Çeşitleri

Demir kapılar evinizin stilini, tasarımını ve güzelliğini artırır. Yatay açılır mekanizmaya sahip olup, hem iç kapı hem de dış kapı olarak kullanılabilirler. Ev sahibinin ihtiyacına ve zevkine bağlı olarak, herhangi bir evin standartlarını yükseltebilecek bazı Motorlu Kapı çeşitleri burada.

Sürgülü Fransız Kapılar

Fransız kapıları duyduğunda, muhtemelen sürgülü bir kapı hayal etmezler çünkü çoğu Fransız kapısı ya içeri ya da dışarı açılıp kapanır. İnsanlar muhteşem göründükleri için evlerine Fransız kapılar yerleştirmeyi severler. Bu kapılar sofistike bir his ve süslü bir tasarıma sahiptir. Fransız kapılara tam olarak sahip olmak istiyor ancak bunları alacak alanınız yoksa, sürgülü Fransız kapı satın almak sizin için çekici bir cevap olacaktır. Fransız kapının zarif görünümüne fazla yer harcamadan sahip olabilirsiniz.

Veranda Sürgülü Kapılar

Adından da anlaşılacağı gibi, Motorlu Bahçe Kapıları dünya çapında teraslara, bahçelere ve balkonlara açılan kapılar olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte bu kapılar evlerin diğer alanlarında da kullanılabilir. Sürgülü veranda kapılarının sıklıkla sahip olduğu birkaç özellik vardır. Ev sahibine veranda veya bahçenin ferahlatıcı bir görünümünü sağlamak için bu kapılar genellikle camdan yapılır. Odaları havalandırmak için de kullanılabilirler. Sürgülü veranda kapıları birçok zarif tasarıma sahiptir ve hepsi bir evin güzelliğini geliştirmek için farklı şekillerde kullanılabilir. Doğru veranda kapısını seçerken, parasal aralığını ve kapının dayanıklılığını iyi analiz etmek gerekir.

Sürgülü Çift Katlı Kapılar

Sürgülü iki katlı kapılar açıldıktan sonra kendilerini yarıya indirir. Açtığınızda kapı yana kayar ve kapının iki bölmesi birbirine doğru sıkıştırılır. Bu, diğer sürgülü kapı seçenekleri kadar küçültülmüş veya yerden tasarruf sağlamaz, ancak işi çok güzel bir şekilde halleder. Birçok kişi, sürgülü iki katlı kapıların sağladığı zevki takdir ediyor . İki katlı bir kapı görünümüne ihtiyacınız varsa ve yine de sürgülü kapıya sahip olmanın rahatlığını takdir etmeniz gerekiyorsa, bu sizin için harika bir seçim. Kayar çift katlı kapılar, evinizde bu kadar çok sayıda noktada kullanabileceğiniz bir şey değil; Bununla birlikte, kiler, mutfak kileriniz veya dolaplarınız için takdire şayan bir işlev göreceklerdir. Kolayca kurulabildikleri için tartışmasız yararlı ve kullanımı kolaydır.

Sürgülü Kapıların Avantajları

Eviniz için büyük boynuz sürgülü kapılar almaya karar verdiyseniz, bize güvenin, kararınızdan asla pişman olmayacaksınız. Bu kapılar evinizin güzelliğini arttırır ve daha birçok inkar edilemez faydaları vardır. Evinizde sürgülü kapılara sahip olmanın sağlayacağı avantajlardan bazıları şunlardır:

Sürgülü kapılar, etkili bir yalıtkan görevi görerek, evinizin daha soğuk iklimlerde sıcak, sıcak ortamlarda ise serin kalmasını garanti eder. Kompozit contalarla donatılmış sürgülü kapılar, ideal bir dost koruma sağlar – uygun bir şekilde bir iklim ve ses bariyeri görevi görür ve kalıntıları, cereyanları ve sağanakları evden uzak tutar. Sürgülü Garaj kapılar, evinizin dış ve iç alanları arasında tutarlı bir akış oluşturarak dış mekanı içeriye getirir. Devasa cam sürgülü kapılar , bahçenizin, verandanızın ve her şeyi kapsayan perspektiflerin yıllık manzaralarını sunar. Daha önce, sürgülü kapılar, sürekli olarak güçlü bir cam kullanılarak piyasaya sürülmedikleri için riskli bir duruş sağlıyordu. Bununla birlikte, bugün her şey değişti – evin sahipleri artık kırılmaz sağlam camlı sürgülü kapılar alabilecekler.

Kaynakları kayar kapılara yerleştirirken güvenlik önemli bir düşüncedir. Konut arazi sahipleri, bu bileşenlerin buluştuğu yerde, birleştirilmiş contalı, alüminyum contalı ve sabit kanatlı sürgülü kapılar aramalıdır. Mühürden bağımsız olarak, kayar plakaların gövdesinden kaldırılmasını önleyen bir tuzak overlok sistemi arayın. Aynı şekilde, güvenli kapılar, iç mekan güvenli sığınağınız ve doğa arasında bir uzantı oluşturan ek güç için tasarlanmış profiller sunar.

Demir kapılar

Sürgülü kapılar pivot olmadan çalışır – sallanarak açılmanın aksine pratik olarak bir ray üzerinde kayarlar. Bu, esasen bir kapıyı diğerinin üzerine kaydırarak açıldıklarından, kapının dairesel bölümü için ilave odaya gerek olmadığı anlamına gelir. Kapılar, doğal ışık ve hava için mükemmel bir kaynaktır. Bu kapılar, alanı doğal ışıkla doldurmanıza yardımcı olarak elektrik faturalarınızı azaltır. Başka bir deyişle bu kapıların çevre dostu olduğunu söyleyebiliriz. Kapılar doğal havalandırma sağlar; Dışarıya kolay erişimleri onları mükemmel bir vantilatör yapar. İç ve dış mekan arasındaki mesafeyi ortadan kaldırdıkları için sizi pratik olarak doğaya yakın tutarlar.
Son olarak, sürgülü kapı , şık ve güncel kapılar olduğu için bir evde tanıtılacak mükemmel bir özelliktir. Evinizin güzelliğini ve aromasını arttırır ve evinizin milyonlarda öne çıkmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir